Dante Zen

ARYA EXPANSION

Dante Zen Paket Hakkında

Merhaba Değerli Dostlarım, Ben Arif Yaşaroğlu Tanıyanlar Bilir. Tanımayan Dostlarımız ile de her daim tanışmaya hazırım. 28 Yıldır Müzik Camiasında Klavye kullanan bir dostunuzum. Uzun Yıllardır Korg ile olan kardeşliğimize artık Medeli Markasınıda Dahil Ettim. AKX10 ve Dante Zen Modelleri için Geliştirdiğim Genişletme Paketini Kullanıcıların Beğenisine Sunmaktayım. ARYA EXPANSİON adı altında Dante Zen Klavyeleriniz için Türk ve Arab Ağırlıklı Ritim ve Performans Seslerinin Oluşturduğu Kullanıcı İçeriği ile Paketimiz Satıştadır. Paket için bir defaya mahsuben ödeme yaparak bulunduğu güncelleme ile versiyona sahip oluyorsunuz. paket içeriği olarak 100 ve üzeri ritim seçeneği 150 ortalaması performans sample ses seçenekleri ve loop pad gibi seçenekler ile paketimiz v. 1.12 olarak 1 yıl içinde final yapıp sonlanacaktır. ağırlık olarak Canlı müzik Restorant Otel Bar Gece Klübü Pavyon Gibi Mekanlarda Canlı Performans için kullanan Müzisyenlere hitab edecek şekilde cihaz paketini yazıyorum. Düğün dernek işleri için dert etmeyin o iş kolay yöresel ritimlerin oluştuğu paket içeriği tüm Türkiye coğrafyasında müzik yapan dostlarımız için geliştirmiş bulunmaktayım. Ana tema olarak genel 4  variation ritimler ve atakları olmak üzere ilk versiyonlarda yer almaktadır. versiyon güncellemelerini takip eden sürelerde artık introlar ve ending kısımlarıda tamamlanıp final yapılacaktır. midi olarak loop düzenleri oluşturulacaktır. Türkiye de Dante Zen  alacak müzisyen dostlarımıza hayırlı olsun.

Pakete Sahip Olma ve Kullanım

Medeli Dante Zen klavyeleriniz için ARYA EXPANSİON Sahibi olmak isteyen dostlarımız info@aryaexpansion.com adresine klavyenizin General Setting Biriminden > Config 4 . Sayfaya Gelip > usb girişine bir flash bellek takıp Storge bölümünden altta “Exculute” butonuna basıp flash belleğinize bir .mif info dosyası üretip mail adresimize gönderdiyorsunuz. ödeme sayfasındaki IBAN bilgilerine ödeme yaptıktan sonra biz sizin klavyenizin seri numarasına özel olarak seti kilitleyip sadece sizin cihazınızda çalışacak şekilde lisanslayıp seti sizin bize yazdığınız mail adresine indirebileceğiniz linki gönderiyoruz. indirme linkinden seti indirip bir flash belleğe yükleyip seti klavyenize kuruyorsunuz. ve artık ARYA EXPANSION sahibisiniz. her ayın 1-10 u arası sistemde kayıtlı e posta adresinize otomatik olarak setin güncelleme çalışmaları link olarak gönderilecektir. siz sadece indirip yükleceyeceksiniz. versiyon 1.12 de artık ARYA EXPANSION  final yapıp daha güncelleme yapmayacaktır. NOT: her set sadece satın aldığınız cihazda çalışır. cihazı satttığınız zaman o set satın alan kişiye geçecek ve bizden kayıtlı mail adresine v1.12 iletilip güncelleme bitecektir. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ARİF YAŞAROĞLU

+905551051111

info@aryaexpanison.com

dostlarım hergün 12:00 – 19:00 arası teknik olarak destek vermekteyim. harici saatlerde işlerim dolayısı ile bakamıyorum. 

Düğün salonu işletiyorum yoğunluktan ararsanız muhakkak sizlere yardım için geri dönüş yaparım.