Kurumsal Web Site Fiyatları
Kurumsal Web Site Fiyatları
Kurumsal Web Site Fiyatları
Kurumsal Web Site Fiyatları

Kurumsal Web Site Fiyatları

0850 640 07 08

Kurumsal Web Site Fiyatları araştırmalarınızda arya expansion web yazılım birimi sizlere kurumsal firma web siteleriniz için kesin destek sunmaktadır. Kurumsal firma yapınıza uygun web site ihtiyaçlarınız için 0850 640 07 08 Müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz. bilgisayar yazılım ve web yazılım tasarım konusunda firmanız ihtiyacı olan web siteyi profesyonel ve hızlıca hazırlayıp size teslim edebiliriz. 24 yıllık bilgisayar yazılım konusunda deneyimimiz ile günümüz kodlama ve tasarlama konusunda güncel veriler ile mobil uyumlu tasarımlar sizlere sunmaktayız. yaptığımız her çalışma birbirinden bağımsız firmaya özel tema tasarımı olarak oluşmaktadır.  ilk defa bir firma sahibi olacaksanız sıfırdan firmanız için gerekli olan web site içeriği tarafımızca editörlerimizin metin yazarlığı sayeside firma imajınızın oluşuturulması ile sayfalarınız özenle hazırlanır. talep etmeniz halinde ekstra bedel ile firmanıza özel logo tasarlanarak web siteniz tabelanız ve gerekli fatura katvizit üzerinede alabileceksiniz. 

kurumsal firma web site fiyatları yapılacak web site içeriğine göre belirlenir. sizin talep edebileceğiniz içeriklere göre şartlar tasarlanarak size sunulur. en iyi metodlardan bir tanesi sizin referans olarak gösterebileceğiniz bir web site üzerinden çalışma yaparak fiyat belirlemek olur. referans olarak göstereceğiniz web site bize rehber olacağı için kaç paraya yapılır ne kadar zamanda size teslim edilir bütün detaylar anında belirlenerek size teklif verilir. 

kurumsal firma web site fiyatları sadece bir web sitenin yapılması ve teslim edilmesi ile sınırlı değildir. çünkü web sitenizin Alan Adı(domain) – web sitenizin barınacağı alan (Hosting) – SSL güvenlik sertifikası gibi başlıklar için her durumda yıllık olarak kira bedeli ödemek zorundasınız. döviz kurunda fiyat verecek olursak; Domain – Hosting – SSL için yıllık 180 $ – 250 $ arasında kira ödemek durumundasınız. bu fiyat aralığı web site sunucusu olan hosting sunucu içeriğine göre belirlenir. nedenleri şu şekildedir; hosting dediğimiz alanı bir veri depolama birimi olarak düşünelim aynı bir flash bellek gibi, sizin web sitenizin bütün dosyaları veritabanı ve resimleriniz gibi dosyalarınız bu hosting sunucusunda depolanır. basit bir web sitesi için 1 GB alan yeterlidir. ve web sitenizin açılma hızı iyi derecede olsun isterseniz bu sunucunun işlemci hızı da önemlidir. bu sebeple aynı bir bilgisayar kiralamış gibi oluyorsunuz. teknolojik olarak donanımı ne kadar iyi olacaksa, yıllık hosting kira bedeli buna bağlı olarak belirlenmektedir. sizin web sitenizde kullanacağınız e-posta hesabınızda sunucu hosting içeriğinde barınmaktadır. 

kurumsal web site fiyatları

Kurumsal web site fiyatları araştırıken en başlı konulardan biri web siteniz ile alakalı olarak çalışacağınız yazılım firması; başlangıç olarak hangi firma ile çalışmaya başlarsanız o firma ile devam etmeniz sizin web sitenizin takibi için önemlidir. yapacağınız en iyi metod; yazılım firması ile sizin firmanız arasında çalışma sözleşmesi imzalayarak işi resmi olarak yapmak olacaktır. sözlü işlemlerden kaçınınız. web siteniz ile ilgili olarak yapılacak işleri öncelikle e posta aracılığı ile makaleye döküp yazılım firmanıza talepte bulunun, yaptığınız talep sonrası web yazılım uzmanı tarafından sizin talebinize cevaben hazırlayacağı fiyat teklifi üzerinden anlaşın. verilen tekliflerde teslim tarihi ve yapılacak içeriğin tüm detaylarını liste olarak talep ediniz. anlaşmaya vardıktan sonra web yazılımcı tarafından hazırlanmaya başlayan web sitenizin içeriğini zenginleştirmek adına web yazılım firmasına görseller ve temel firma içerik bilgilerinizi paylaşmanız işin hızlanması için en iyi olandır. geliştirmeye açıklık getirmek adına süreç sizin için çok faydalı ve hızlı sonuçlanır. 

web siteniz hazırlandıktan sonraki süreçlerde web yazılım firmanızdan yazılımın güncellemesi ile ilgili olarakda tarih aralığı mesela her ay web site bakım ve güncelleme için ekstra fiyat alabilirsiniz. böylelikle web siteniz için kafanızı yormanıza gerek kalmaz. siz firmanız ile ilgilenirken web sitenizide bir taşeron yazılım firmasına teslim etmiş olursunuz. arya expansion yazılım firması olarak biz 20 yılı aşkın süredir binlerce web sitenin yapımı ve bakımı gibi bir çok konuda sözleşmeli olarak destek verdik. dolayısıyla dilediğiniz zaman bizi arayarak web sitenizin yapımı bakımı güncellemesi gibi bir çok konuda sizlere destek verebiliriz.