0850 640 07 08

Arya Expansion Web Tasarım Kurulum Hizmetleri

Kurumsal Firmalara Özel Olarak Sunduğumuz Web Site Hizmetleri Başlangıçtan İleri Süreçlerde Güncelleme ve Bakım Dahil Tüm Hizmetler ile Kurumsal Destek Sunmkatayız.

Masaüstü Bilgisayar

Notebook

Tablet

Aklıı telefonlar

Android Televizyonlar

Yapmış Olduğumuz Web Siteler Günümüzde Kullanılan Bütün web Tarayıcısı ulaşılır cihazlarda aktif olarak uyumlu halde hazırlanmaktadır. 

Hosting

web sitenizin barınacağı yıllık olarak kira bedeli ile kiralanan alandır. hosting hizmeti seçilecek içeriğe göre fiyat farklılığı gösterir. web tasarımcınız hosting tercihi konusunda sizi yönlendirecektir. Yıllık olarak Ödemesi Yenilenir.

Domain

Domain (alanadı) www.firmaadınız.com şeklinde yine yıllık olarak ödemesi yapılarak kiralanan isim hakkıdır. web siteniz bu isim alan adı üzerine kurulur. her yıl ödemesi yenilenir.

SSL

SSL (Güvenlik Sertifikası) www.firmaadınız.com alan adınızın HTTPS protokolü için gerekli bir eklentidir. SSL sertifikası olan siteler kullanıcılar ve tarayıcılar tarafından tercih edilir. SEO içinde önemlidir. Yıllık Olarak Satın Alınır. Her Yıl Ödemesi Yenilenir.

SEO

Web sitenizin google yandex bing gibi popüler arama motorlarında anahtar kelime ile arandığında çıkması için web sayfalarınızın en iyi şekilde optimizasyon yapılarak sıralamaya çıkması için yapılan yazılım desteğidir. seo ile ilgili detaylı bilgiyi tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Sıfırdan Firma Oluşumu Danışmanlığı

Yeni Başlayan Firma Oluşumları İçin İnternetteki Tüm Web Yazılım İşlerinize Sil Baştan Tasarlama konusunda Tam Donanımlı Destek Sunmaktayız. Sizlere Sunacağımız Çalışma Koşulları ve Şartlarını Beraber Belirleyip Hazırlayacağımız İş Sözleşmesi ile KDV Dahil Faturalı Olarak Hizmetlerimizden Faydalanabilirsiniz.